Spojení ztraceno. Snažíme se vás znovu připojit.

Pokud se Vám nedaří připojit, zkuste obnovit stránku pomocí CTRL a F5. Případně kontaktuje podporu web@dsjcamp.org.


Nepodařilo se připojit k serveru. Zkuste znovu načíst stránku.


 

Odpojeno.

Spojení s našimi stránkami bylo ukončeno. Pro opětovné připojení obnovte stránku.


Informace k odjezdu na tábor

1. 8. 2021 (neděle):

Vážení rodiče,

při předávání Vašich dětí prosím o dodržování základních hygienických opatření a také o klid i toleranci při testování táborníků. Mějte na vědomí, že je to vládní nařízení, které musíme v rámci bezpečného průběhu tábora všichni dodržovat. Kdo pojede autobusem, tak žádáme rodiče, aby se dostavili k místu odjezdu (Riegrovo náměstí u pobočky ČEZ) v intervalu 8:30 - 8:45 hod. Chceme dodržet odjezd v 9:00 hod. Ostatní rodiče, kteří budou v intervalu 10:30 - 11:30 hod přivážet děti přímo do tábora, tak po nich vyžadujeme určitou míru trpělivosti. Chvíli potrvá testování cca 90 dětí antigenními testy a předání veškeré zdravotní dokumentace.

Poté Vás všechny prosím, abyste co nejrychleji opustili táborový areál, aby zde nedocházelo ke zbytečnému hromadění osob. V rámci organizace se bude snažit "odbavovací" systém co nejefektivněji urychlit.

Děkuji jménem všech pracovníků DSJ camp za pochopení.

Marian Janko - předseda DSJ camp a hlavní vedoucí  • Hradec Králové – sraz: 8.40 hod – budova ČEZ (před hotelem Černigov)
  • odjezd autobusem v 9.00 hod ze stejného místa

Vlastní doprava:

Krátce k orientaci:

Víme, že valná většina z Vás vlastní GPS - stačí zadat Borek 15, okr. Jičín a ta Vás dovede až do cíle vaší cesty. Poslední osada s civilizací se jmenuje Vidoň. V ní se vydáte severním směrem na Kal. Od odbočky ve Vidoni je to do táborového areálu cca 1 km. Pokud přijedete do Vidoně od Hořic přejedete pouze hlavní silnici mezi Lázněmi Bělohrad a Miletínem. V případě příjezdu od Lázní Bělohrad odbočíte ve Vidoni vlevo, od Miletína naopak vpravo. Prosím o důkladné nastudování trasy, protože v areálu není telefonní signál!

Nedovoláte se! Děkujeme za pochopení.


Informace k odjezdu z tábora

14. 8. 2021 (sobota):

  • individuální odvoz – prosíme rodiče o odvoz v časovém rozmezí 8.30 - 9.30 h
  • Hradec Králové – příjezd okolo 11.00 – budova ČEZ (před hotelem Černigov)

Spojení bylo přerušeno. Zkuste to prosím znovu Připojit 🗙