Načítání, prosím vyčkejte.


1. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 02.08. 2020

Oběd: polévka krupicová s vejci, vepřové výpečky, houskový knedlík a zelí
Večeře: krupicová kaše

Fotografie

1. den – příjezd, seznámení s novými kamarády, oddílové programy

Letošní už 12. ročník tábora, který organizuje Spolek DSJ camp začal těsně před polednem úvodním nástupem. Děti sempřijely z různých koutů naší krásné země, abychom si společně užili krásných 14 dnů plných zábavy, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků v tom pozitivním smyslu.

Po obědě následovalo ubytování, kontroly hlav, společné focení po oddílech, pravidla bezpečnosti, seznamování s novými táborníky a následně první aktivity nejrozmanitějšího rázu.

Napouští se bazén, který snad co nejdříve budeme moci všichni společně „otestovat“. Po úmorném celodenním horku nás v podvečer svlažil poměrně intenzivní déšť. Kéž by nám přinesl po všech stránkách jen samé štěstí. Všichni si to nesmírně přejeme.Nové webové stránky

Nové webové stránky

DSJCamp 2020 | 02.08. 2020

V noci proběhly veliké změny! Spustili jsme pro Vás novou webovou aplikaci! Nový vzhled, detailnější deníček a spoustu další funkcí, které budeme postupně uvádět do provozu. Proto Vás prosíme o schovívavost, kdyby vše v začátcích nebylo úplně tak jak má. Určitě nás potěší zpětná vazba.

Detail
Oddílové fotografie

Oddílové fotografie

DSJCamp 2020 | 02.08. 2020

V rámci zdravotních prohlídek proběhlo i focení po oddílech. Fotogalerie

Detail
Následující den

2. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 03.08. 2020

2. den – Prší, prší, jen se leje…

Detail Fotografie
An unhandled error has occurred. Reload 🗙