Načítání, prosím vyčkejte.


2. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 03.08. 2020

Oběd: polévka frankfurtská, přírodní kuřecí plátek, brambory
Večeře: špagety se sýrem a kečupem

Fotografie

2. den – Prší, prší, jen se leje…

Ano, je to přesně tak. Od časného rána nás trápí opravdu silný déšť. Táborem se valí proudy vody. Ten příděl životodárné tekutiny nemá konce. Hrají se nejrozmanitější oddílové hry a soutěže v interiérech rozmanitých velikostí. Bohužel, nejsou nafukovací. Toužíme jít konečně ven. Až před 16. hodinou jsme se konečně dočkali. Všechny oddíly využívají tento okamžik k procházkám v okolí tábora.Předchozí den

1. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 02.08. 2020

1. den – příjezd, seznámení s novými kamarády, oddílové programy

Detail Fotografie
Zahájení

Zahájení

DSJCamp 2020 | 03.08. 2020

Po večerním nástupu následuje ještě jeden mimořádný a nečekaný. Vedoucí se objevují ve vojenských uniformách. Následuje bleskový přesun do společenské místnosti, kde je shromážděna armádní generalita z celého světa. Všem táborníkům je promítnut dokument hrozící katastrofy v podobě nebezpečné choroby, která likviduje lidskou civilizaci.
Záchrana údajně spočívá v urychleném nalezení léku, který se nachází mimo naši planetu. Deset nejlepších generálů si naverbuje do svých armádních řad táborníky, aby se pokusili společnými silami zachránit lidstvo naší Země. Všichni se přemístí k podivuhodnému objektu, který je důkladně zamaskován důmyslnými vojenskými plachtami. Je jím kostra brány, která umožní všem armádním jednotkám přesun do jiných světů či dimenzí. Nejprve je nutné bránu zkompletovat, protože připomíná zatím takové neúplné torzo.
O dalším dění Vás budeme informovat v následujících dnech. Buďte s námi a sledujte budoucí zpravodajství.

Následující den

3. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 04.08. 2020

3. den – úvodní schůzka workshopů a první etapa celotáborové hry

Detail Fotografie
An unhandled error has occurred. Reload 🗙