Načítání, prosím vyčkejte.


3. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 04.08. 2020

Oběd: česneková polévka, vepřové na paprice s těstovinami
Večeře: sekaná s bramborem

Fotografie

3. den – úvodní schůzka workshopů a první etapa celotáborové hry

Všichni jsme se těšili, že po včerejším podvečerním rozpuštění oblačnosti se probudíme do krásného jasného či alespoň polojasného rána. Opak byl však pravdou. V průběhu noci se opět zatáhlo a déšť různé intenzity nás provázel po celé dopoledne. Všichni vedoucí se snažili přizpůsobovat oddílový program, aby zabavili nejrozmanitějšími aktivitami všechny své děti. Některým se to dařilo s vypětím všech sil, protože volný pohyb v přírodě některým jedincům už evidentně chybí.

Naštěstí se počasí po poledním klidu na první odpolední zaměstnání umoudřilo. Toho jsme ihned využili na úvodní setkání workshopů. Letos si mohou zájemci vybírat z následujících kroužků: mladý chemik, jóga, šikovné ruce, sportovky, dračák, přírodovědné bádání, atletika, deskové hry, vaření v přírodě, piškvorky, střelecký, taneční. Letošní rozdělení nebylo vůbec jednoduché. Některé děti měly veliké problémy si z pestré nabídky vybrat ten pro ně nejvhodnější workshop. Jinde hrálo roli věkové či kapacitní omezení. Naštěstí jsme si s tímto složitým „rébusem“ poradili a všichni jsme si toto zájmové oživení náležitě užili.

Po svačině začalo zase intenzivně pršet. Připadali jsme si jako v příběhu O pejskovi a kočičce, jak sušili prádlo. Jen to slunce stále nepřichází. Dočkáme se ho už konečně zítra?Předchozí den

2. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 03.08. 2020

2. den – Prší, prší, jen se leje…

Detail Fotografie
Sestavaní brány

Sestavaní brány

DSJCamp 2020 | 04.08. 2020

Včera i dnes se večerní program nesl v podobném duchu. Po posledním nástupu následoval ještě nástup mimořádný na celotáborovou hru. Prvním úkolem armádních týmů bylo torzo brány zkompletovat do konečné podoby. Po nalezení jednotlivých artefaktů bylo nejsložitějším úkolem všechny komponenty sestavit a uvést do plného provozu. Bez úspěšného složení by nebylo možné bránu aktivovat. Nakonec se to po řadě peripetií všem nakonec podařilo. Díky tomu můžeme opustit planetu Zemi a vydat se hledat zázračný lék na záchranu lidstva na jiné planety, kde nás čeká jistě celá řada překvapení a dobrodružství…

Fotografie 360

Fotografie 360

DSJCamp 2020 | 04.08. 2020

Sledujete také naši galerii 360 fotografií. Dostanete se tak přímo do středu dění!

Detail
Starověké zařízení

Starověké zařízení

DSJCamp 2020 | 04.08. 2020

Letošní hlavní rekvizitou je hvězdná brána z dílny Honzy Bejblíka a Davida Podzimka. Brána má na výšku 2,30 m. Osvětluje ji přes 600 RGB led diod, krom toho brána chrlí mlhu. K ovládání je možné použít zadávací zařízení, nebo tablet. Táborníci se budou za pomocí brány vydávat na nejrůznější planety a plnit rozmanité úkoly.

Detail
Následující den

4. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 05.08. 2020

4. den – oddílová zaměstnání a celotáborovka

Detail Fotografie
An unhandled error has occurred. Reload 🗙