Načítání, prosím vyčkejte.


4. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 05.08. 2020

Oběd: čočková polévka, rozstřelený ptáček po borkovsku s rýží
Večeře: buřtu guláš

Fotografie

4. den – oddílová zaměstnání a celotáborovka

Hurá, sláva! Je neskutečné, jakou radost nám na tvářích vykouzlily sluneční paprsky a azurové nebe, které nás poprvé letos na táboře poctilo svojí návštěvou. Pevně doufáme, že se počasí konečně umoudří, protože to je základní předpoklad úspěšného tábora. Celé dopoledne bylo ve znamení oddílových vedoucích, kteří si mohli se svými dětmi naplno vychutnat programy přímo v areálu či v nejbližším okolí. Bazén už je téměř napuštěn a čeká na své první návštěvníky. Pevně věříme, že se všichni, co nevidět dočkáme.

Předchozí den

3. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 04.08. 2020

3. den – úvodní schůzka workshopů a první etapa celotáborové hry

Detail Fotografie
První mise

První mise

DSJCamp 2020 | 05.08. 2020

Celé odpoledne bylo věnováno 2. etapě celotáborové hry. Hvězdná brána je už plně funkční. Jednotlivé armádní jednotky se shromáždily k dalšímu úkolu. Tím je sestavení vzorce léčebné látky. Pro jednotlivé části receptury se musí vydat na pět různých planet. Na každé z nich musí splnit poslání, které povede k úplnému rozluštění nové chemické technologie. Ta je pak navede k vývoji prototypu nového medikamentu. Hledání chemických podkladů na dně hlubokého jezera, na rozpáleném povrchu planety či pod nánosy písečných dun a kamení je jen letmý výčet překážek, s kterými se musely potýkat všichni účastníci přísně tajné vojenské mise. Ta byla nakonec úspěšná, i když v mnoha případech visel úspěch do poslední chvíle doslova na vlásku.

Večerníček

Večerníček

DSJCamp 2020 | 05.08. 2020

Večerní zaměstnání už byla opět v režii oddílových vedoucích, kteří po fyzicky i psychicky náročném dnu zaměřili pozornost na klidová zaměstnání, která vyvrcholila před večerkou čtenou rozhlasovou pohádkou v podobě večerníčku na dobrou noc v provedení Karla Högera. To je také novinka letošního tábora, která je snad vítaným zpestřením pro děti všech věkových kategorií včetně nás dospělých.

Detail
Následující den

5. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 06.08. 2020

5. den – oddílová zaměstnání a orientační závod

Detail Fotografie
An unhandled error has occurred. Reload 🗙