Načítání, prosím vyčkejte.


5. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 06.08. 2020

Oběd: rajská polévka, uzené maso se španátem, bramborový knedlík
Večeře: buchtičky se šodó

Fotografie

5. den – oddílová zaměstnání a orientační závod

Celé dopoledne bylo vyčleněno na oddílová zaměstnání. Oddíly jsou konsolidované a noví táborníci se poměrně rychle začlenili do nových kolektivů. Hry a soutěže pod širým nebem si všichni užívají. Vedoucí mají nespočet nápadů, kterými se snaží zabavit některé náročné děti. Výpočetní technika či mobilní telefony v zásadě nikomu nechybí a to je dobře. Pobyt na čerstvém vzduchu v panenské přírodě je tou nejlepší regenerací před začátkem nového školního roku.

Předchozí den

4. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 05.08. 2020

4. den – oddílová zaměstnání a celotáborovka

Detail Fotografie
Orientační běh

Orientační běh

DSJCamp 2020 | 06.08. 2020

Odpolední blok byl věnován orientačnímu běhu. 35 soutěžních čtyřčlenných smíšených družstev postupně vyráželo po tříminutových intervalech vstříc "výzvám" v podobě řady úkolů na 15 stanovištích. Tam naši sportovci prokazovali svoje vědomosti, dovednosti, ale i šikovnost, kreativitu a celkovou všestrannost. Většina vedoucích i letos uzavírala sázky na nejúspěšnější týmy. Každopádně jsme si toto sportovní odpoledne všichni náležitě užili

Detail
Seznamovací diskotéka

Seznamovací diskotéka

DSJCamp 2020 | 06.08. 2020

Večer jsme zakončili úvodní seznamovací diskotékou, která nás všechny potěšila vysokou účastí tanečních párů i jednotlivců. Každopádně se potvrdilo přísloví: “Ve zdravém těle, zdravý duch!

Detail
Následující den

6. den - Do neznáma

DSJCamp 2020 | 07.08. 2020

6. den – oddílová zaměstnání, celotáborovka a workshopy

Detail Fotografie
An unhandled error has occurred. Reload 🗙