Načítání, prosím vyčkejte.


4. den - Za krále

DSJCamp 2019 | 31.07. 2019

Oběd: zeleninový vývar guláš
Večeře: čevabčiči s bramborem

Fotografie

Poslední červencový den byl rozdělen do dvou částí.

Celé dopoledne probíhala oddílová zaměstnání, která byla zaměřena na sportovní, vědomostní či kulturní aktivity. Celé odpoledne a večer byly "vyplněny" 3. etapou celotáborové hry. Počasí nám až na drobné přeháňky s nepříjemnými poryvy větru vesměs přálo. Kéž by nám i nadále bylo příznivě nakloněno.

Předchozí den

3. den - Za krále

DSJCamp 2019 | 30.07. 2019

Dnešní den byl velmi pestrý a náročný. První dopolední zaměstnání probíhala fotografování po oddílech a v rámci rytířských družin.

Detail Fotografie
Život ve středověkém městě

Život ve středověkém městě

DSJCamp 2019 | 31.07. 2019

Třetí etapa celotáborové hry zavedla rytíře s jejich družinami do typického středověkého města. Bylo potřeba oživit jeho život a čilý ruch, který byl po odboji pánů a šlechticů téměř v troskách. Postupně se na příkaz krále obnovuje činnost řemeslných dílen, místního tržiště či hostince. Cílem je vyrobit především zbroj a výstroj k dalším výpravám proti nepřátelům panovníka. Král štědře finančně podporuje tyto aktivity. Vyhlašuje nejlepšího stavitele, heraldika, kurýra, lukostřelce a střelce z kuše. Vrcholem je především šermířský turnaj mezi nejlepšími rytíři. Toho se zúčastnil i samotný král, který se stal i vítězem, aby ukázal svoji moc a sílu.

Následující den

5. den - Za krále

DSJCamp 2019 | 01.08. 2019

Vstup do začínajícího srpnového měsíce nás probudil v mlžném oparu, ale během dne se postupně vyjasnilo.

Detail Fotografie
An unhandled error has occurred. Reload 🗙